RC  »  Aktualności  »  Tiger Moth - mały samolot RC dla każdego
Tiger Moth - elektryczny samolot rc

Tiger Moth - mały samolot RC dla każdego

2010-09-05 - M. Kusiakiewicz     Tagi: Samolot, Tiger Moth
Tiger Moth to model równie legendarny jak Piper J-3 Cub, SE-5a, Nieuport XI czy Sopwith Camel, więc również i on doczekał się edycji w słynnej już serii WWI Slow/Parkflyerów z firmy Electrifly - Great Planes.

Inżynierowie Electrifly również i w przypadku Tiger Motha postawili przede wszystkim na detale, zbieżność z oryginałem oraz możliwie najbardziej realistyczne odczucia z lotu. W zestawie znajdują się takie piękne wykonane drobiazgi jak szklana owiewka kabiny, lalka pilota, instrumenty pokładowe w kokpicie czy nawet logo "DeHavilland" na unikalnych, redukcyjnych kołach podwozia głównego. Pomimo iż jest to dwupłat, specjalna konstrukcja umożliwiła znaczne obniżenie masy modelu - razem z osprzętem waży on zaledwie 230 gram, a więc równie dobrze można nim latać zarówno na przestrzeni boiska do koszykówki przy bezwietrznej pogodzie, jak i w większej hali.

Zdecydowanie polecamy początkującym modelarzom szukającym prostego i lekkiego modelu do latania praktycznie w każdym miejscu.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Tiger Moth - mały samolot RC dla każdego

Presley
Tiger Moth - mały samolot RC dla każdego
Presley 2010-09-07 01:26
ciekawy model, szkoda że aparatury nie mam, bo bym sobie go kupił do "rekreacji", a tak, to nawet nie wiem jakie dodatkowe wydatki...